NBC-lezing nieuwe FCI IGP Reglement
hier vindt u de sheets van de presentatie
U wilt graag trainen met uw Boxer
kijk hier voor een kringgroep bij u in de buurt

 

Agenda 2018 / Uitslagen

Datum Type show Plaats Keurmeester Uitslagen
4 februari CAC-CACIB Eindhoven Dhr. Th. Leenen (BE) Uitslagen
3 maart CAC-CACIB Groningen Dhr. J. Williams (NL) Uitslagen
4 maart CAC-CACIB Groningen Mevr. Hassi Assenmacher-Feyel (DE) Uitslagen
18 maart CAC-CACIB Leiden Dhr. P. van Montfoort (NL) Uitslagen
31 maart CAC-CACIB Goes dhr. A. Marshak (IL) Uitslagen
1 april CAC-CACIB Goes Mevr. M. Sunde (NO) Uitslagen
15 april CAC-CACIB Utrecht Mevr. N.G. Timmermans - Kadenko (NL) Uitslagen
20 mei CAC Arnhem Dhr. P. van Montfoort (NL) Uitslagen 
10 juni CAC Tilburg Mevr. A. Wijnsouw (NL) Uitslagen
17 juni KCM NBC Leeuwarden Mevr. M. Egeblad (DK)
Dhr. Mevr. A. Lafleur (NL)
Res.: Dhr. H. Lafleur (NL)
Uitslagen
23 juni CAC-CACIB Zwolle Dhr. J.van Hummelen (BE) Uitslagen
24 juni CAC-CACIB Zwolle Dhr. W. Gullix (DE) Uitslagen
4 augustus CAC-CACIB Den Bosch Mevr.. C. Kerssemeijer (NL) Uitslagen
5 augustus CAC-CACIB Den Bosch Dhr. S.van den Bosch (BE) Uitslagen
9 augustus CAC-CACIB BENELUX Amsterdam Dhr. Andi Hudono (ID) Uitslagen
11 augustus CAC special Amsterdam Dhr. H. Hoenderken (NL) Uitslagen
12 augustus World Dog Show Amsterdam Dhr. Kari Jarvinen (FI) Uitslagen 
8 september CAC-CACIB Rotterdam n.n.b. Uitslagen
9 september CAC-CACIB BENELUX Rotterdam n.n.b. Uitslagen
29 september CAC-CACIB Maastricht Dhr. D. Baars (NL) Uitslagen
30 september CAC-CACIB Maastricht Dhr. A. Long - Doyle (IR) Uitslagen
3 november CAC-CACIB Bleiswijk Mw. M. Ostlund - Holmsten (SE) Uitslagen 
4 november CAC-CACIB Bleiswijk Mw. C. Ahern (IR) Uitslagen
14 december CAC-CACIB Amsterdam (The Holland Cup) Dhr. R. Douma (NL) Uitslagen
15 december CAC-CACIB Amsterdam (The Winner Show) Mw. A. Roskam-van Bergen (NL) Uitslagen
23 december CAC-CACIB Cuijk Dhr. P. van Montfoort (NL) Uitslagen
 
 

 

Bleiswijk 03-11-2018

 
   

Ingeschreven: 8 boxers

Keurmeester: Mw. M. Ostlund-Holmsten (SE)

 
 Jeugd Klasse Reuen   Jeugd Klasse teven  
Qiësto van Boxian 1U Merida van Rocabi Boxers 1ZG
    Winzy van Arjola's Home 2ZG
Open Klasse Reuen   Tussen Klasse Teven  
Quote fan Optica State 1U/CAC/CACIB Queen fan Optica State 1U
Kampioens Klasse Reuen   Open Klasse Teven  
Oliver van Bakelsglorie 1U/res.CAC/res.CACIB Honey van Numado 1U/res.CAC/res.CACIB
    Gebruikshonden Klasse Teven  
    Marys-box Aferka 1U/CAC/CACIB/BOB

 

Maastricht 30-09-2018

 
   

Ingeschreven: 8 boxers 
Keurmeester: A. Long-Doyle (Ierland)

Jeugd Klasse reuen   Jeugd Klasse teven  
Luciano van Rocabi Boxers 1ZG Merida van Rocabi Boxers 1U/Beste Jeugdhond
Tussen Klasse Reuen   Tussen Klasse teven  
Quote fan Optica State 1ZG Hanuta von de Schaephuysener Höhen 1U
    Queen van Optica State 2U
Kampioens Klasse Reuen   Open Klasse Teven  
Oliver van Bakelsglorie 1U/CAC/CACIB Chanell from Joro Home 1U/CAC/CACIB/BOB
    Honey van Numado 2U/res.CAC/res.CACIB

 

Maastricht 29-09-2018

 
   

Ingeschreven: 17 boxers 
Keurmeester: D. Baars

Tussen Klasse reuen   Jongste Puppy Klasse teven  
Heretic von der Schaephuysener Höhen 1U/CAC/CACIB Rachel de la Verdière VB
Open Klasse Reuen   Puppy Klasse teven  
Quote fan Optica State 1U/res.CAC/res.CACIB Riviera von Bonstael VB
 Kampioens Klasse Reuen   Jeugd Klasse Teven  
Freek Willem della Ghianda 1U Land of Freedoms Inspiration 1U/Beste Jeugdhond
Ayano vom Lindensee 2ZG Quintessence van Sapho's Hoeve 2U
Oliver van Bakelsglorie 3ZG You got me van Boranka 3ZG
    Niagara del Rolanus 4ZG
    Tussen Klasse Teven  
    Hanuta von der Schaephuysener Höhen 1U
    Queen fan Optica State 2ZG
    Open Klasse Teven  
    IIenia dell Ghianda 1U/CAC/CACIB/BOB
    Honey van Numado 2U/res.CAC/res.CACIB
    Zuleika von Igneshof 3U
    Penelope vom Fuchsort  

 

Rotterdam 09-09-2018

 
   

Ingeschreven: 2 boxers 
Keurmeester: M. Inzoli

Jeugd Klasse reuen  
Eric von Nirvalis 1U/CAC/BOB
 Xesto d'Jandilla 2ZG

 

Rotterdam 08-09-2018

 
   

Ingeschreven: 3 boxers 
Keurmeester: G. van den Bosch (B)

Jeugd Klasse reuen   Tussen Klasse teven  
Eric von Nirvalis 1U/CAC/BOB Bayla 1U/CAC/CACIB
 Xesto d'Jandilla 2ZG    

 

 World Dog Show 12-08-2018

 
   

Ingeschreven: 144 boxers (20 abs.)
Keurmeester: K. Järvinen (F)

Puppy Klasse Reuen    Jongste Puppy Klasse Teven  
Nando du Val d'Europe 1VB/Beste Pup Sat'elit Box Wi-Fi 1VB/Beste jongste Pup
Galdenoch Drogon 2VB Sat'Elit Box Wasya 2VB
    Russ Prozit Prigozhen'ka for Val de Istr 3VB
Jeugdklasse reuen   Puppy Klasse Teven  
Show Leader Intouchable 1U/Beste Jeugdhond Atrotos Boudicca Iceni Warrior Queen 1VB
Atrotos Iguacu 2U Nikita du Val d'Europe 2VB
Bouncyparade Aro 3U Taranut Telecast at Willow 3VB
Quinzio dei Centurioni 4U Danuska Ewenement 4VB
Tussenklasse Reuen   Jeugdklasse Teven  
Hendrix van Kroeze Danne 1U Nofretete von Schloss Arolsen 1U
Nicola du Val d'Europe 2U Cleopatra de Aires del Norte 2U
Quote Fan Optica State 3U Sat'elit Box Gold Expression 3U
Marlon di Casa Bartolini 4U Winner de los Morritos 4U
Open Klasse Reuen   Tussenklasse teven  
Zeus di Casa Bartolini 1U/Res. CAC/Res. CACIB Xenne van Rusticana 1U
Wow-Wow von Kaiserfelsen 2U Tsiana Neo Stellar 2U
 Marcus de Toumai 3U Mya de Peribonka 3U
 Taranut Authorised for Willow 4ZG Kamelia della Scalere 4U
Gebruikshonden Klasse Reuen   Open Klasse Teven  
Capo di Tutti Capi 1U/CAC/CACIB/BOB/Beste Gebruikshond Dinja Kamenicka 1U
Agostinelli del Ius Natura 2U Ksena Zarevo Stepi 2U
Zidan van het Boxkamp 3U Herats of Hope Tempel of Heaven 3U
Ego Tesoro von der Scherenburg 4ZG Jalaila Dallara von Schloss Arolsen 4U
Kampioensklasse Reuen   Gebruikshonden Klasse Teven  
Cosmo di Casa Bartolini 1U Sat'elit Box Bomba 1U
Hugo "dell Boxer Monte 1991" 2U Bouncyparade la Nostra Vita 2U
L'Stitch du Domaine du Sejoure de Dolly 3U Geovarna von Schloss Arolsen 3U
Hannes van Numado 4U Marys-Box Aferka 4U
 Veteranen Klasse Reuen   Kampioens Klasse Teven  
 Hashish von JessBox 1U/Beste Veteraan Bailey 1U/CAC/CACIB/BOS
    Giada dei Centurioni 2U/res.CAC/res.CACIB
    Gollybox Harley Quinn of Zensin 3U
    Willow Spicy Lady 4U
  Veteranen Klasse Teven  
    Dutch Diva van Rusticana 1U
    Bat d'Anteikan 2U

 

Specialties World Dog Show 11-08-2018

 
   

Ingeschreven: 32 boxers (3 abs.)
Keurmeester: H. Hoenderken (NL)

 

Puppy Klasse Reuen    Jongste Puppy Klasse Teven  
Galdenoch Drogon 1VB/Beste Pup Russ Prozit Prigozhen'ka for Val de Istr 1VB/Beste jongste pup
Jeugdklasse reuen   Puppy Klasse Teven  
Bouncyparade Aro 1U/CAC/Beste jeugdhond/BOS Danuska Ewenement 1VB
Xesto d'Jandilla 2U Taranut Telecast at Willow 2VB
Val de Istr Aquamarine 3ZG Niagara del Rolanus 3VB
Open Klasse Reuen   Jeugdklasse teven  
Taranut Authorised for Willow 1U Land of Freedoms Inspiration 1U/res.CAC
    Carrue Tory Top of the Class 2U
    Vera dell'Espinosolo 3ZG
    Yudi Indiansky Brioh 4ZG
Gebruikshonden Klasse Reuen   Tussenklasse Teven  
Dog of the Bay's Urban 1U/res.CAC/Beste Gebruikshond Tsiana Neo Stellar 1U
Kampioensklasse Reuen   Open Klasse Teven  
Freek Willem della Ghianda 1U Dunja Kamenicka 1U
Brabus dei Centurioni 2U Princess Penelope van Krato's Hof 2U
Ballygunnermore HazelPrince of Carrue 3ZG Hanuta von der Schaephuysener Höhen 3U
Hugo "dell Boxer Monte 1991" 4ZG    
    Gebruikshonden Klasse Teven  
    Marys-Box Aferka 1U
    J'Hallucine de Yu Box 2U
    Kampioensklasse Teven  
    Bouncy parade la nostra Vida 1U/CAC/BOB
    Willow Spicy Lady 2U
    Lulu Suum Cuique 3U

 

Benelux Winner 09-08-2018

 
   

Ingeschreven: 30 boxers (7 abs.)
Keurmeester: A. Hudoni (Indonesië)

Jeugdklasse reuen   Puppy Klasse Teven  
Val de Istr Aquamarine 1U/res. CAC Danuska Ewenement 1VB/Beste puppy
Xesto d'Jandilla 2U Taranut Telecast at Willow 2VB
Joep d'Anteikan 3U Niagara del Rolanus 3VB
Tussenklasse Reuen   Jeugdklasse teven  
Altan's Artisan made for Jayal 1U Carrue Tory Top of the Class 1U
    Vera dell'Espinosolo 2U
Gebruikshonden Klasse Reuen   Tussenklasse Teven  
Dog of the Bay's Urban 1U/CACIB/res.CAC/Beste Gebruikshond/Benelux Winner 2018 Tsiana Neo Stellar 1U
Kampioensklasse Reuen   Open Klasse Teven  
Erso van 't Hertenrode 1U Dunja Kamenicka 1U
Ballygunnermore HazelPrince of Carrue 2U Princess Penelope van Krato's Hof 2U
Freek Willem della Ghianda 3U Hanuta von der Schaephuysener Höhen 3U
Veteranenklasse Reuen   Gebruikshonden Klasse Teven  
Hassish von JessBox 1U/CAC/Beste veteraan/BOB Dorotka Ewenement 1U/CAC/CACIB/BOS
    Willow Spicy Lady 2U/res.CAC/res.CACIB
    Lulu Suum Cuique 3U