NBC-lezing nieuwe FCI IGP Reglement
hier vindt u de sheets van de presentatie
U wilt graag trainen met uw Boxer
kijk hier voor een kringgroep bij u in de buurt

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2016

 

kcm winnaars
Clubwinnaars Kampioenschapsclubmatch 2016

Kaos de Kukuari
Clubwinnaar Kampioenschapsclubmatch 2016:
Kaos de Kukuarri

Fantastika vom Schloss Arolsen
Beste Teef Kampioenschapsclubmatch 2016:
Fantastika vom Schloss Arolsen

Meer foto's: Laurens Boer en Nicole Runge

 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

 

Keurmeester: Mevr. B. Spelsberg (DE)


Rolling Stone vom Hause Romeo
Jeugdjaarwinnaar
Rolling Stone vom Hause Romeo

Jeugdklas Reuen Geel
Rolling Stone vom Hause Romeo1U, Jeugdjaarwinnaar
Ozark Henry van Sapho's Hoeve2U
Winok from Marshyland3U
Navar Vavonabox4U
Ece from Beau's RootsU
Rufus Oby van CitashoeveU
Durk van de YtjeshoeveU
Qampino vom Weiten LandU
Brenner van RemerkabelZG
Bodhi van Remerkabelabs
Elixir dei Boioniabs

Nattan del Cuore Grande
Jeugdjaarwinnaar
Nattan del Cuore Grande

Jeugdklas Reuen Gestroomd
Nattan del Cuore Grande1U, Jeugdjaarwinnaar
Vulcano del Rocho2U
Hearts of Hope's Oakley Enduro3U
Bubba Babbelegoegies4U
Lasko de L'Écume de NacreU
Bill BabbelegoegiesZG
Zhen' Lee Ostianoabs

Zidan van het Boxkamp
Jaarwinnaar, Res. CAC
Zidan van het Boxkamp

Tussenklas Reuen Geel
Zidan van het Boxkamp1U, Jaarwinnaar, Res. CAC
Tussenklas Reuen Gestroomd
Messi Junior van het Twentse Ros1U
Openklas Reuen Geel
Omega van Hilarius1U
Jacco Vavonabox2U
Hugo Vavonabox3U
Amor (Adje) van Remerkabel4U
Marciano Nik BoxZG
Gandalf van de WestermarZG
Nox van NumadoZG
Nobel vom Staatsbadabs
Openklas Reuen Gestroomd
Fender van de Kroeze Danne1U
Eros van 't Hertenrode2U
Jankie Doodle van Rusticana3U
Diego van het Rosenrijkerhof4U
Limerick BalderbusseU
Kyros VavonaboxU
Fokkersklas Reuen Geel
Waylon van het Boxkamp1U
Hummer van Rusticana2U
Important Fortuna van Jakribox3U
Fokkersklas Reuen Gestroomd
Molotof Balderbusse1U
Heros Vavonabox2U
Jupp van Rusticana3U
Gebruikshondenklas Reuen Geel
Goya Vavonabox1U
Indigo van Bessels Home2U
Blue Diamond (Carlos) Balderbusse3ZG

Jaarwinnaar
Jaarwinnaar, Beste Gebruikshond, CAC, BOB
Kaos de Kukuarri

Gebruikshondenklas Reuen Gestroomd
Kaos de Kukuarri1U, Jaarwinnaar, Beste Gebruikshond, CAC, BOB
Land of Freedom's Double Trouble2U
Forte Della Casa Dell'Acquario3U
Hasco van de Munnikhof4U
Kampioensklas Reuen Geel
El Grando Vavonabox1U
Kampioensklas Reuen Gestroomd
Levator fan Optica State1U
Idaho des Jardins de Passiflore2U
Baltazar Glogosia3U

Veteranen Jaarwinnaar
Veteranen Jaarwinnaar
Land of Freedom's Veni Vidi Vici

Veteranenklas Reuen Gestroomd
Land of Freedom's Veni Vidi Vici1U, Veteranenjaarwinnaar
Emerson van Boranka2U
 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

 

Keurmeester: Dhr. H.L. Lafleur (NL)


Bitter-Sweet vom Schloßlick
Jeugdjaarwinnaar
Bitter-Sweet vom Schloßlick

Jeugdklas Teven Geel
Bitter-Sweet vom Schloßlick1U, Jeugdjaarwinnaar
Mea Lotte van de Meerpaal2U
Belice Balderbusse3U
Chanell from Joro Home4U
Hydra de AlgucarriU
Geovarna vom Schloss ArolsenU
Djulisa van ChakraboxU
Belle Amie Que Sera BoxerU
Ruby van het Twentse RosU
Zhen'Lee OstigliaU
Ohlly Holm du Warichet U
Olympia van RusticanaZG
Liri (Tess) BalderbusseZG
Xanthy van WellensteinZG
Shivany van de Munnikhof ZG
Pamela van de HoeverbosZG
AnestasiaZG
Leeloo des Jardins de PassifloreZG
Babs van Remerkabelabs

Bailey
Jeugdjaarwinnaar, Jaarwinnaar
Bailey

Jeugdklas Teven Gestroomd
Bailey1U, Jeugdjaarwinnaar, Jaarwinnaar
Hearts of Hope's Ocean View2U
Daisy (Stamboom Arjoliena)3U
Hope van 't Hertenrode4U
Orlindana van de Hazenberg U
NoaU
Haynes BabbelegoegiesU
Twister's Jo BabbelegoegiesU
Nadja van RusticanaZG
Ollanda van RusticanaZG
Victoria el BoskZG
Triton-Box UrániaZG
Meg BabbelegoegiesZG
Betty-Boop van het BoksroxZG
Irresistible Isah fan 't Sudereinabs
Lizzie Dite Arya von Narkos abs
Tussenklas Teven Geel
Olivia van Esprit Estancia1U
Faith Della Casa Dell'Acquario2U
Faberge Della Casa Dell'Acquario3U
Faye Della Casa Dell'Acquario4ZG
Quira van 't ReggehomeZG
Tussenklas Teven Gestroomd
Adelheid von der Möhnetalsperre1U
Fortuna Della Casa Dell Acquario2ZG

Kate van Bessels Home
Res. CAC
Kate van Bessels Home

Openklas Teven Geel
Kate van Bessels Home1U, Res. CAC
Almera's Evelina2U
Rus la Fler Reina Margot3U
Adell van Numado4U
Alcantara von Laguna BlueU
Utopia van NumadoU
Kiki van NumadoU
Claire from Beau's RootsZG
Glamourous Girl van de WestermarZG
Openklas Teven Gestroomd
La-Fleur von Khanbalic1U
Adelina Zoli el Bosk2U
Franny van Arjoldshoeve3ZG
Fokkersklas Teven Geel
Ella Oet Pleegste1U
Elegante van Rusticana2U
Mill (Donna) Balderbusse3U
Rosey van 't Regge Home4U
Amani van RemerkabelU
Kenzo van PrinsenboxersU
Fokkersklas Teven Gestroomd
Marit van de Legedyk1U
Maxina Victoria van Jakribox2U
Suus van 't Regge Home3U
Blyss van het Boxkamp4U
Lucita Lavia van JakriboxZG
Latoya van Esprit EstanciaZG

Jaarwinnaar
Jaarwinnaar, Beste Zelfgefokte, CAC
Fantastika vom Schloss Arolsen

Gebruikshondenklas Teven Geel
Fantastika vom Schloss Arolsen1U, Jaarwinnaar, Beste Zelfgefokte, CAC
Frenzi von Rhöner Blut2U
Gebruikshondenklas Teven Gestroomd
Doke1U
Kampioensklas Teven Geel
Brina von Phobia1U
Lucky Lady van Miranchel2U
Ch Pearl van de Munnikhof3U

Veteranen Jaarwinnaar
Veteranen Jaarwinnaar, Beste Veteraan
Spelle Balderbusse

Veteranenklas Teven Gestroomd
Spelle Balderbusse1U, Veteranenjaarwinnaar, Beste Veteraan
 

Keurmeester: Mevr. A. de Vries-Lafleur (NL)

Jongste Reuen Geel
One In A Million van Sapho's Hoeve1VB
Jongste Reuen Gestroomd
Dazzle van het Boxkamp1VB
Finn2B

Jaarwinnaar
Beste Jongste Pup
Tricolore van Rusticana

Jongste Teven Geel
Tricolore van Rusticana1VB, Beste Jongste Pup
Gisela Della Casa Dell'Acquario (Ginger)2VB
Gina Della Casa Dell'Acquario3VB
Desiree van Guldeners-Dogs4VB
Jongste Teven Gestroomd
Orinda Aranna van Jakribox1VB
Guilia Della Casa Dell'Acquario2VB
Dascha van Guldeners-Dogs3VB
Gloria Della Casa Dell' Acquario4B
Puppyklas Reuen Geel
Allegro del Isola Gallinara1VB
Bennard2VB
Puppyklas Reuen Gestroomd
Alexandro del Isola Gallinara1VB

Jaarwinnaar
Beste Pup
Pupil fan Optica State

Puppyklas Teven Geel
Pupil fan Optica State1VB, Beste Pup
Daisy van Numado2VB
Ambra del Isola Gallinara3VB
Kiki Aura4B
BrownieB
Puppyklas Teven Gestroomd
Ischa van 't Hertenrode1VB
Razzia van Rusticana2VB
Ilza van 't Hertenrode3B
 

Keurmeester: Gezamenlijk

Fokgroep
Kennel van Rusticana (geel)1
Kennel van Jakribox2
Kennel van Rusticana (gestroomd)abs

Nakomelingenklas
Nakomelingenklas
Doke

Nakomelingenklas
Doke1
El Grando Vavonabox2
Alcantara von Laguna Blue3
Baltazar Glogosia x La-Fleur von Khanbalic4
 

Hoofdsponsorhoofdsponsor