NBC-lezing nieuwe FCI IGP Reglement
hier vindt u de sheets van de presentatie
U wilt graag trainen met uw Boxer
kijk hier voor een kringgroep bij u in de buurt

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2017

 

 

kcm winnaars
Clubwinnaars Kampioenschapsclubmatch 2017

kcm winner
Clubwinnaar Kampioenschapsclubmatch 2017:
Slobi's Hachiko

kcm runner up
Beste Teef Kampioenschapsclubmatch 2017:
Bailey

 

Meer foto's: Harald Klein Robbenhaar en Sietie Lesman

 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

 

Keurmeester: Dhr. P. Roosenboom (BE)

Hamilton van de Kroeze Danne 1VB
Q'Âsper des Mômes D'Opale 1VB

Bergen Balderbusse
JeugdJaarWinnaar
Bergen Balderbusse

Bergen Balderbusse 1VB, Beste Pup

Pepperwood van 

Sapho's Hoeve
JeugdJaarWinnaar
Pepperwood van Sapho's Hoeve

Pepperwood van Sapho's Hoeve 1U, JeugdJaarWinnaar
Quartro van Esprit's Estancia - Jaap 2U
Dorus van de Elshof 3U
Quandro van Esprit's Estancia - Matti 4ZG
Omar Vavonabox ZG
Mr Chester van de Meerpaal ZG

Maranello del 

Paradiso Marino
JeugdJaarWinnaar
Maranello del Paradiso Marino

Maranello del Paradiso Marino 1U, JeugdJaarWinnaar
Lilo fan 't Suderein - Bowie 2U
Prince Primo van Krato's Hof 3ZG
Mumbai Balderbusse 4ZG
Eclips van het Boxkamp ZG
Allegro del Isola Gallinara 1U
Harley Davidson van de Matenhof 2U
Vaya's Box Ophir Gin 3U
One In A Million van Sapho's Hoeve 4U
Bodhi van Remerkabel U
Nattan del Cuore Grande 1ZG
Navar Vavonabox 1U
Omega van Hilarius 2U
Nox van Numado 3ZG
Amor (Adje) van Remerkabel 4ZG
Thorn Balderbusse ZG
Finn from Beau's Roots ZG

Messi Junior van het Twentse Ros
JaarWinnaar
Messi Junior van het Twentse Ros

Messi Junior van het Twentse Ros 1U, JaarWinnaar
Eros van 't Hertenrode 2U
Dog of the Bay's Urban 3U
Magic van Rusticana 2U
Gijs Oet Pleegste 3U
Hannes van Wordanis 3U

Slobi's Hachiko
JaarWinnaar,Best Reu, Beste v/d Dag, CAC
Slobi's Hachiko

Slobi's Hachiko 1U, JaarWinnaar,Best Reu, Beste v/d Dag, CAC
Waylon van het Boxkamp 2U
Molotof Balderbusse 1U
Zidan van het Boxkamp 1U, Res. CAC
El Grando Vavonabox 2U
Fender van de Kroeze Danne 1U

Hasco van de 

Munnikhof
VeteranenJaarWinnaar, Beste Veteraan
Hasco van de Munnikhof

Hasco van de Munnikhof 1U, VeteranenJaarWinnaar, Beste Veteraan
 

Hoofdsponsorhoofdsponsor

 

Keurmeester: Dhr. P. Bispo (PT)


Xenne van 

Rusticana
Beste Jongste Pup
Xenne van Rusticana

Xenne van Rusticana 1VB, Beste Jongste Pup
Wiep van Wordanis 2VB
Q'Jive van Sapho's Hoeve 3VB
Bayla 4VB
Puplus van Bessels Home 1VB
Juanita-Evita van Rocabi-Boxers 2VB
Feebee von den Lykanern 3VB
Dee-Dee van het Boksrox 4VB
Daisy-Duke van het Boksrox abs.
Hope Della Casa Dell' Acquario abs.
Faya van het Boxkamp 1VB
America of Heart by Siennabox 2VB
Cute van Remerkabel 3VB

Aurora Box Band
JeugdJaarWinnaar, Beste Jeugd
Aurora Box Band

Aurora Box Band 1U, JeugdJaarWinnaar, Beste Jeugd
Zuleika vom Igneshof 2U
Tricolore van Rusticana 3U
Isa 4U
Intfinnity van Rocabi-Boxers U
la Habana de Algucarri U
Maud van de Meerpaal U
Emma ZG
Honey van Numado ZG
Eva von Galovica ( Zora) ZG
Pipa van Wordanis ZG
Queen van Esprit´S Estancia ZG
Mette Mare van de Meerpaal ZG
Extase van Alkaios abs.
Olayinka Jumah van Jakribox - Bo abs.

Yvaine the Fifth 

Element
JeugdJaarWinnaar
Yvaine the Fifth Element

Yvaine the Fifth Element 1U, JeugdJaarWinnaar
Technicolorboxers Gopino 2U
Gloria Della Casa Dell 'Acquario 3ZG
Bandra Balderbusse 4ZG
Yzma the Fifth Element ZG
Loni van Arjoldshoeve ZG
Princess Phoenix van Jakribox - Silke ZG
Zandalee vom Igneshof ZG
India Balderbusse ZG
Atinez-Box Queen 1U
Ambra del Isola Gallinara 2U
Liri (Tess) Balderbusse 3U
Chanell from Joro Home 4U
J'Adore fan 't Suderein U
Heart of Gold van de Matenhof U
Brownie U
Ollie ZG
Esmeralda van Numado ZG

Bailey
JaarWinnaar, Beste Teef
Bailey

Bailey 1U, JaarWinnaar, Beste Teef, CAC
Kissy fan 't Suderein 2ZG
Rexie 3ZG
Arjoliena abs.
Mea Lotte van de Meerpaal 1U
Danlow Knickerbocker Glory 2U
Whoopi the Fifth Element 3ZG
Orlindana van de Hazenberg 1U
Elodie fan 't Suderein 2U
Kang-Xi di Solaro Greco abs.
Olivia van Esprit's Estancia 1U
Elegante van Rusticana 2U
Mea Lisan van de Meerpaal 3U
Doutzen van het Rosen Rijkerhof 4U
Ginger Oet Pleegste ZG
Esra van de Elzelinahof ZG
Blyss van het Boxkamp 1U
Emmely van de Elzelinahof 2ZG
Zaira van 't Regge Home 3ZG

Frenzi vom Rhöner 

Blut
JaarWinnaar, Res. CAC
Frenzi vom Rhöner Blut

Frenzi vom Rhöner Blut 1U, JaarWinnaar, Res. CAC
Ninja van de Hazenberg 1U
Dorotka Ewenement abs.
 

Keurmeester: Gezamenlijk

Kennel van de Meerpaal 1U
Kennel fan 't Suderein 2U
Waylon van het Boxkamp  
 

Hoofdsponsorhoofdsponsor