NBC-lezing nieuwe FCI IGP Reglement
hier vindt u de sheets van de presentatie
U wilt graag trainen met uw Boxer
kijk hier voor een kringgroep bij u in de buurt

Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2014

Jubileum-Kampioenschapsclubmatch 2014

Telkens weer blijft het spannend of het weer ons niet in de steek laat tijdens het Kampioenschapsclubmatch weekend. Ook dit jaar waren de weergoden ons goed gezind.
Mocht het zondagochtend nog wat bedenkelijk zijn, in de loop van de dag brak de zon door en was het heerlijk vertoeven in Lelystad.

Op zaterdagmiddag bleek dat er op het Hondensportpark nog een evenement gehouden werd. Op de hondenrenbaan waren de windhonden neergestreken en plaatsten ons voor het voldongen feit dat het parkeren voor onze deelnemers wel eens een probleem zou kunnen worden. We werden er dan ook met enige regelmaat op aangesproken. Iets waar de organisatie niet van op de hoogte was, maar desondanks willen wij eenieder hiervoor onze excuses aanbieden.

Een kwartier later dan gepland, vanwege de parkeerperikelen, werd gestart met het volkslied, een openingswoord door onze voorzitter en een woordje van de voorzitter van K.G. Flevoland.

Bijna 200 Boxers, wat een fantastische inschrijving. Vier ras keurmeesters, die hun deskundigheid ook lieten gaan over de aanwezige honden. Een feestje, zo viert de Nederlandse Boxer Club haar 110-jarig jubileum.

Om ongeveer 15.00 uur was de erering gereed, en kon er gestart worden met de eindkeuringen, niet voordat er, uiteraard, op uitbundige wijze, afscheid genomen was van Roel Venema, die op deze dag voor de laatste keer als keurmeesters te aanschouwen was, maar die wij hopen nog vele jaren te zien op onze Boxer-evenementen.

De plaatsingen werden met oog voor detail uitgevoerd, maar het selecteren van de Beste, voor het CAC in aanmerking komende honden, brengt toch telkens weer verwarring met zich mee. Uiteindelijk werd het duidelijk, maar het laat zien dat ook de KCM nog leermomentjes kent.  

Bij de eindkeuringen kwamen de keurmeesters, Margaret Wildman (GB) (Gele Reuen),  Oliver Erat (A) (Gestroomde Reuen), Roel Venema (NL) (Gele Teven) en John Williams (NL) (Gestroomde Teven) tot het onderstaande resultaat.

Na een lange eindkeuring konden Roel Venema en Oliver Erat, zij hadden de CAC-winnaars gekeurd, om ongeveer 17.30 uur samen de Best In Show uitkiezen.

Iedere deelnemer gefeliciteerd met het behaalde resultaat en uiteraard hopen wij u volgend jaar ook weer te ontmoeten, op 14 juni 2015, in Emmen.

 

kcm winner
Clubwinnaar Kampioenschapsclubmatch 2014:
Ella van de Matenhof
kcm runner up
Beste Reu Kampioenschapsclubmatch 2014:
Casaro de la Forzandanza

 

 

Hoofdsponsorsponsor

Keurmeester: Mrs. M. Wildman (GB)

beste baby
Beste Baby
Hummer van Rusticana
 
Babyklas Reuen Geel  
Hummer van Rusticana 1VB, Beste Baby
Dombo van de Blije Wereld 2VB
Doerak van de Blije Wereld 3VB
Puppyklas Reuen Geel  
Indigo van Bessels Home 1VB
Jacco Vavonabox 2VB
Franscesco van 't Hertenrode (Pooh) 3VB
Elvis van 't Hertenrode (Mylo) 4VB
Ids van Bessels Home abs
 
jeugd jaarwinnaar reuen geel
Jeugd Jaarwinnaar
Da Vinci van Rocabi-Boxers
 
Jeugdklas Reuen Geel  
Da Vinci van Rocabi-Boxers 1U, Jeugd Jaarwinnaar, Beste Jeugdhond
Ace van Remerkabel 2U
Waylon van het Boxkamp 3U
Zoilo de Algucarri 4U
Dagus vom Okeler Forst U
Warrior the Fifth Element U
Adje van Remerkabel U
Important Fortuna van Jakribox U
Marciano Nik Box U
Wolverine the Fifth Element ZG
Cees from Beau's Roots ZG
Zargos van Wordanis abs
Tussenklas Reuen Geel  
Easy Rider van de Matenhof 1U
Bono-Vox van Rocabi-Boxers 2U
Vasi's Giorgio Amore del Dio 3U
Godo von der Burg Singidunum 4ZG
Bandolero van 't Hertenrode ZG
Openklas Reuen Geel  
Amigo vom Kolk 1U
Lanzarote 2U
Pampus Balderbusse 3U
Raphael the Fifth Element 4U
Yase's Future Shock Amore del Dio U
Galileo del Colle dell'Infinito ZG
Gandalf van de Westermar ZG
Harley van Jomaliens Hof (Dunk) ZG
Jarno de Vrijstad abs
Fokkersklas Reuen Geel  
Quote van Rusticana 1U
York van Wordanis 2U
Gebruikshondenklas Reuen Geel  
Maserati vom German Dream 1U
Ch. Rasputin the Fifth Element 2U
El Grando Vavonabox 3U
Iwan van de Meerpaal 4U
Levi fan Optica State U
 
jaarwinnaar reuen geel
Jaarwinnaar
Carolinekilde's Healey
 
Kampioensklas Reuen Geel  
Carolinekilde's Healey 1U, Jaarwinnaar, Res. CAC
Juepp fan Optica State 2U
Marco de Kopader 3U
 
beste veteraan
Beste Veteraan
Xolo Amigo van Rusticana
 
Veteranenklas Reuen Geel  
Kamp. Xolo Amigo van Rusticana 1U, Beste Veteraan
Bikkel van Nij Wybranda 2U
 

Hoofdsponsorsponsor

Keurmeester: Dhr. O. Erat (A)

Babyklas Reuen Gestroomd  
Oliver van 't Reggehome 1VB
Puppyklas Reuen Gestroomd  
Kyoto Balderbusse 1VB, Beste Pup
Eros van 't Hertenrode 2VB
Nino van Hilarius abs
Yoram van Alkaios abs
Jeugdklas Reuen Gestroomd  
Fantastic von Kia 1U, Jeugd Jaarwinnaar
Heros Vavonabox 2U
Scalero von den Busch 3U
Jaco (Vigo) 4U
Ids van Prinsenboxers ZG
Woody van Alkaios ZG
Bon Dzhorno Umbriel abs
Jeronimo de Aires del Norte abs
Tussenklas Reuen Gestroomd  
Nelson van Quantide 1U
Hannes van Numado 2U
Dancer 3U
Land of Freedom's Double Trouble 4U
Kilian van de Legedyk U
Nick van Quantide U
Nixon van Quantide U
Openklas Reuen Gestroomd  
Olympico's D'Esglai 1U
Lothar van Quantide 2U
Limerick Balderbusse 3U
Guido van Prinsenboxers 4U
Cartier fan 't Suderein U
Emsi Enrico Amore del Dio U
Kay van Marvibox (Dobby) ZG
Os Cooper Coraq Amore del Dio ZG
Fokkersklas Reuen Gestroomd  
Avatar vom German Dream 1U
Ike van der Westermar 2U
 
jaarwinnaar reuen gestroomd
Jaarwinnaar
Casaro de la Forzandanza
 
Gebruikshondenklas Reuen Gestroomd  
Casaro de la Forzandanza 1U, Jaarwinnaar, CAC, Beste Gebruikshond
Albero Demerantxito 2U
Levator fan Optica State 3U
Bon Jovi Porta Trsatica 4U
Hasco van de Munnikhof U
Barabasz-Blind Date Glogosia abs
Benthe's Macho fan 't Suderein abs
Kampioensklas Reuen Gestroomd  
Baltazar Glogosia 1U
Acor Hijo de Higo van het Twentse Ros 2U
Samson van Miranchel 3U
Veteranenklas Reuen Gestroomd  
Amazing Brutus van de Legedyk 1U
 

Hoofdsponsorsponsor

Keurmeester: Dhr. R. Venema (NL)

Babyklas Teven Geel  
Maggy van de Hoeverbos 1VB
Hope van Rusticana 2VB
Puppyklas Teven Geel  
Elegante van Rusticana 1VB
Fay van 't Hertenrode 2VB
Almera's Evelina 3VB
Renske van de Munnikhof 4VB
Alma de Algucarri B
Carabella van Chakrabox B
 
jeugd jaarwinnaar teven geel
Jeugd Jaarwinnaar
Lucky Lady van Miranchel
 
Jeugdklas Teven Geel  
Lucky Lady van Miranchel 1U, Jeugd Jaarwinnaar
Meiga da Toleria 2U
Qincy van Numado 3U
Malu van Hilarius 4U
Doutzen van het Rosenrijkerhof ZG
Krisna van de Meerpaal ZG
Bliss from Beau's Roots ZG
Dog of the Bay's Inca ZG
Gintare van het Twentse Ros ZG
Karlijn van de Meerpaal ZG
Kayla van de Meerpaal ZG
Qui van Quantide ZG
Willow van het Boxkamp ZG
Dog of the Bay's Whoopi G
Elodie Della Casa Dell' Acquario G
Amani van Remerkabel abs
Caitlyn van de Elshof abs
Noblesse van Boranka abs
Ylke van Wordanis abs
jaarwinnaar teven geelJaarwinnaar
Ella van de Matenhof
 
Tussenklas Teven Geel  
Ella van de Matenhof 1U, Jaarwinnaar, Beste Zelfgefokte, CAC, BOB
Pearl van de Munnikhof 2U
Vasi's Giovanna 3ZG
Openklas Teven Geel  
Hedy van Besselshome 1U
Doutzen van Numado 2U
Jill van de Meerpaal 3U
Xaviera van Rusticana 4U
Adell van Numado ZG
Obsession vom German Dream ZG
Vallerie van Chakrabox ZG
Glamourous Girl van de Westermar G
Lynn van Tupelo Kings G
Os Charelle Vidar Amore del Dio G
Yara Gravin van 't Hertenrode G
Donja van 't Varsenerhof M
Fokkersklas Teven Geel  
Anouk van Wordanis 1U
Mats de Vrijstad 2U
Vienna from Marshy Land 3ZG
Xena van de Blije Wereld 4ZG
Gebruikshondenklas Teven Geel  
Copla de Aires del Norte 1U, Res. CAC
Brina von Phobia 2U
Bella Della Casa Dell'Acquario 3ZG
Kampioensklas Teven Geel  
Izabelle van de Meerpaal 1U
Kamp. Dutch Diva van Rusticana 2U
Saffier from Marshy Land 3U
Chayenne de la Vallee des Epis Dor 4U
Veteranenklas Teven Geel  
Eva van de Meerpaal 1U
Fairplay van het Valtherboszicht 2U
 

Hoofdsponsorsponsor

Keurmeester: Dhr. J. Williams (NL)

Babyklas Teven Gestroomd  
Jazz van Prinsenboxers 1VB
Puppyklas Teven Gestroomd  
Tjiba Balderbusse 1VB
Coco Chanel van Guldeners-Dogs 2VB
Sendai Balderbusse 3VB
 
jeugd jaarwinnaar teven gestroomd
Jeugd Jaarwinnaar
Frizzle fan 't Suderein
 
Jeugdklas Teven Gestroomd  
Frizzle fan 't Suderein 1U, Jeugd Jaarwinnaar
Máxima fan Optica State 2U
Valesca van de Elzelinahof 3U
Estée Maisonkoek 4U
Bizzy Oet Pleegste U
Carol van de Blije Wereld (Puffel) U
Land of Freedom's Equisite View U
Xam the Fifth Element U
Dakyra Porta Trsatica ZG
Fara v.d. Sireboka ZG
Hirsi van Arjoldshoeve ZG
Lady-Bo von Jahwe ZG
Oh-La-La van Boranka abs
Tussenklas Teven Gestroomd  
Lola da Toleria 1U
Elodie fan 't Suderein 2U
Kayra van de Legedyk 3U
Ine Babbelegoegies 4U
Hexe von Burg Wassenberg U
Cindy van het Kleine Wold (Chelsey) ZG
Libra del Zaphiro ZG
Teelin Balderbusse ZG
Openklas Teven Gestroomd  
Heavenly van de Westermar (Bora) 1U
Hara de Sopeña 2U
Hindryia de Yu Box 3U
Upsakee van Alkaios 4U
Bella von Duhlendorf U
Doke U
Gyscha van Miranchel U
Janis Joplin van de Legedyk U
Sarah van Chakrabox U
van de Posterthoeve Kaylie U
Carthouche fan 't Suderein abs
Fokkersklas Teven Gestroomd  
Angy van 't Hertenrode 1U, Jaarwinnaar
Glamerous Ginger van Boranka 2U
Viva Hollanda van Rusticana 3U
Dahlia van Miranchel 4U
Haylee van Arjoldshoeve ZG
Hayley van Numado abs
Kampioensklas Teven Gestroomd  
Iris fan Optica State 1U
Ch. Dido von Kia 2U
Dorotka Ewenement abs
Venecia del Cabezo la Jara abs
Veteranenklas Teven Gestroomd  
Enya von Infadar 1U
Up to Date van de Matenhof 2U
Bologna van Miranchel 3U
 

Keurmeester: Gezamenlijk

Fokgroep  
Fokgroep de Meerpaal  1
Nakomelingenklas  
Lanzarote  1
   

Hoofdsponsorsponsor