Wedstrijden


Agenda 2018 / Uitslagen

Datum Kringgroep Locatie   Type Keurmeester
14 april Dordrecht Dordrecht (NL)   Agilitywedstrijd Nico Habermehl
13 Mei Flevoland Lelystad (NL)   Agilitywedstrijd Sandy Ammerlaan
10 juni Oost Overijssel Enter (NL)   Agilitywedstrijd Martin Schoffelmeer
16 September Dordrecht Dordrecht (NL)   Agilitywedstrijd Viviane Aerts
07 oktober Oost Overijssel Enter (NL)   Agilitywedstrijd Rene van de West
21 oktober Utrecht Utrecht (NL)   Agilitywedstrijd Rob Balt
 


5e Agility Wedstrijd 16-09-2018 KG Dordrecht

Startersklasse

1. Frank Adelaar met Fay

2. Anita de Deugd met Evi

3. Wilfred Hessler met Jänta

Wedstrijdklasse

1. John Jekel met Utah

2. Sandro Eggelte met Sora

3. Henk Simon met Duke

Happy Dogs

1. Herman van Riel met Arthos

2. Karin van Rooyen met Elvy

 

4e Agility Wedstrijd 10-06-2018 KG Oost Overijssel



Startersklasse

1. Wilfred Hessler met Jänta

2. Anita de Deugd met Evi

Wedstrijdklasse

1. Bas Schelfaut met Kas

2. Henk Simon met Duke

3. John Jekel met Utah

Happy Dogs

1. Herman van Riel met Arthos

2. Thea Geefhuizen met Hayka

3. Patricia Grevelink met Tess

Koppelrace

1. Herman van Riel en Henk Simon met resp.Arthos en Duke

2. Wilfred Hessler en Patricia Grevelink met resp. Janta en Tess

 

3e Agility Wedstrijd 13-05-2018 KG Flevoland

Startersklasse

1. Wilfred Hessler met Jänta

2. Anita de Deugd met Evi

3. Valerie Bras met Odin

Wedstrijdklasse

1. Henk Simon met Duke

2. Bas Schelfaut met Kas

3. Patricia Grevelink met Amber

Happy Dogs

1. Thea Geefhuizen met Hayka

2. Patricia Grevelink met Tess

3. Herman van Riel met Arthos

 

 

2e Agility Wedstrijd 14-04-2018 KG Dordrecht

Startersklasse

1. Valerie Bras met Odin

2. Wilfred Hessler met Jänta

Wedstrijdklasse

1. Henk Grevelink met Benthe

2. Henk Simon met Duke

3. Dirk Boonen met Rain

Happy Dogs

1. Herman van Riel met Arthos

2. Karin van Rooyen met Elvy

3. Patricia Grevelink met Tess

 

 

1e Agility Wedstrijd 25-03-2018 België 

 

Startersklasse

1. Valery Brys met Odin

Wedstrijdklasse

1. Petra Schriek met Oden

2. Gunther de Cock met Carat

3. Audrey Derkx met Appollo

Happy Dogs

1.  Patricia Grevelink met Tess

2. Herman van Riel met Arthos

2. Karin van Rooyen met Elvy